Par mumsPar tipogrāfijuVēstureGalerijaVakances Produkti PakalpojumiDizainera pakalpojumiPirmsdrukas sagatavošanaOfseta drukaPēcdrukas apstrādePiegāde Iekārtas Informācija klientiemTehniskās prasības failiemFTP serverisCovid-19 Pasūtījums ONLINE KontaktiPersonālsKā mūs atrast Mūsu partneri Personas datu aizsardzības politika

Tipogrāfija Veiters

 

Kas mēs esam

Šodien „VEITERS” ir viens no lielākajiem lokšņu ofseta drukas un augstas kvalitātes poligrāfijas uzņēmumiem Baltijas valstīs. Mūsu specializācija ir lokšņu ofseta druka. Mēs izgatavojam augstākās kvalitātes pilnkrāsu iespiedprodukciju.

Tipogrāfija “VEITERS” ir aprīkota ar modernākajām iespiedmašīnām un pēcapstrādes iekārtām, kas ļauj sasniegt vislabākos rezultātus visīsākajā laikā, kā arī nodrošināt maksimāli labu poligrāfijas darbu kvalitāti. Turklāt, mēs izmantojam tikai labāko ražotāju izejmateriālus un papīru.

Kāpēc mūsu tipogrāfija Jums ir vajadzīga?

VEITERS ir poligrāfijas uzņēmums, kas nodrošina visu veidu iespiedprodukcijas izgatavošanu augstākajā kvalitātē. Poligrāfija – tas ir mūsu profils! Mēs piedāvājam mūsu klientiem oriģinālas idejas un izdevīgus noteikumus. Vēršoties mūsu tipogrāfijā, klienti iegūst vienā vietā visu pakalpojumu klāstu, kas ļauj viņiem izvairīties no papildus naudas un laika tēriņa nodrošina maksimāli augstu produkcijas kvalitāti. Jūsu vajadzības - mūsu patstāvīgas izpētes priekšmets, mums nav nesvarīgu klientu vajadzību.

Mūsu produkciju atšķir:

  • augsta kvalitāte;
  • pasūtījumu izpildes operativitāte - maksimāli īsāki laika termiņi par zemākām cenām;
  • individuāla pieeja katram klientam un katram pasūtījumam;
  • organizēts tehnoloģiskais process un precīzs profesionāla kolektīva darbs.

Aicinām Jūs uz sadarbību!

torgovaja palata           

SIA "VEITERS KORPORĀCIJA" ir Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras Igaunijā, Latvijā, Lietuvā biedrs.
Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kamera ir daļa no globālā Vācijas Ārējo tirdzniecības kameru tīkla un vienīgā starptautiskā tirdzniecības kamera ar aptuveni 380 biedriem trijās Baltijas valstīs.

Tipogrāfija Veiters

Jūs interesē augstas kvalitātes poligrāfija?
Visos jautājumos griezieties pie tipogrāfijas menedžeriem.