Par mumsPar tipogrāfijuVēstureGalerijaVakancesJaunumi Produkti PakalpojumiDizainera pakalpojumiPirmsdrukas sagatavošanaOfseta drukaPēcdrukas apstrādePiegāde Iekārtas Informācija klientiemTehniskās prasības failiemFTP serveris Pasūtījums ONLINE KontaktiPersonālsKā mūs atrast Mūsu partneri

Vakances

Tipogrāfija VEITERS piedāvā daudzveidīgas karjeras izaugsmes iespējas, darbu draudzīgā un profesionālā kolektīvā kā arī motivējošu atalgojuma sistēmu.

Šobrīd aktuālās vakances:

CV (velāms ar foto) un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu veiters@veiters.lv vai pa faksu +371 67994419

Šeit Jūs varat iepazīties ar kandidātiem izvirzāmajām prasībām un pienākumiem.

Eksporta menedžeris

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt uzņēmuma piedāvāto produktu un pakalpojumu sekmīgu virzīšanu tirgū;
  • Veicināt aktīvu tirdzniecības procesu un jaunu klientu piesaisti;
  • Sagatavot piedāvājumus, organizēt tikšanās ar klientiem, slēgt sadarbības līgumus;
  • Veidot un uzturēt savstarpēji sekmīgas darījumu attiecības ar esošajiem un potenciālajiem klientiem;
  • Realizēt un kontrolēt uzticētos projektus;
  • Organizēt produktu grupas ražošanu un nodrošināt klientu pasūtījumu savlaicīgu izpildi.

Prasības:

  • Patiesa vēlme strādāt, mērķtiecība, iniciatīva un atbildība par sasniegtajiem rezultātiem;
  • Spēja patstāvīgi strādāt;
  • Prasme organizēt savu un citu darbu;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • Iepriekšējā pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
  • Vācu, zviedru, norvēģu, somu un dāņu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • Vidējā, augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Zināšanas poligrāfijas jomā tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • Interesantu darbu augošā, stabilā uzņēmumā;
  • Atsaucīga, draudzīga un profesionāla kolektīva atbalstu;
  • Prasmēm, pieredzei un ieguldītajam darbam atbilstošu un konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Dienesta automašīnu;
  • Sociālās garantijas.
Vakances

Jūs interesē augstas kvalitātes poligrāfija?
Visos jautājumos griezieties pie tipogrāfijas menedžeriem.