Par mumsPar tipogrāfijuVēstureGalerijaVakancesJaunumi Produkti PakalpojumiDizainera pakalpojumiPirmsdrukas sagatavošanaOfseta drukaPēcdrukas apstrādePiegāde Iekārtas Informācija klientiemTehniskās prasības failiemFTP serveris Pasūtījums ONLINE KontaktiPersonālsKā mūs atrast Mūsu partneri

Izdots ekskluzīvs 2017. gada mākslas kalendārs - Latvijas atbilde PIRELLI kalendāra konceptam

 

2016. gada 1.decembrī  notika ekskluzīva 2017.gada kalendāra, kuru veido īpaša gleznotājas Alises Mediņas darbu izlase, prezentācija.

Projekts ir unikāls ar to, ka visi tā dalībnieki ir strādājuši bez honorāriem, atbalstot ideju radīt patiesi skaistu un izcilu produktu nākamā gada 365 dienām.  Kalendārs izdots limitētā tirāžā un nav paredzēts pārdošanai, jo izmērīt autoru ieguldīto enerģiju un prasmes naudā nav iespējams. 

Idejas autore Diāna Novicka 2012.gadā uzsāka  kalendāra projekta attīstību kopā ar gleznotāju Kristīni Luīzi Avotiņu, piešķirot īpašu lomu uzņēmēju, radošo nozaru pārstāvju un mākslinieku sadarbības konceptam. Projektam ir daudz sekotāju un tā atklāšanas svētki jau kļuvuši par tradīciju. Kalendāra projekts ir īpašs notikums ne tikai poligrāfijas nozares profesionāļiem, bet ari plašākai auditorijai, jo ļauj iepazīt jaunus un talantīgus Latvijas gleznotājus, pievērš uzmanību proaktīvai, uz kopīgām vērtībām  orientētai un mērķtiecīgai sadarbībai starp uzņēmējiem. 

2017. gada kalendāra tēma – pilsētas noskaņas. Katram mākslinieces Alises Mediņas darbam ir sava sajūta, savs šarms un maģija. Pilsētvide iegūst jaunas nokrāsas, pateicoties pārdomātiem akcentiem un rūpīgi piemeklētiem poligrāfijas efektiem. 

Kalendārs tapis ar tipogrāfijas VEITERS, dizaina aģentūras MELLIS,  papīra vairumtirgotāja Poligrāfijas Apgāds, poligrāfijas iekārtu izplatītāja HEIDELBERG un poligrāfijas pēcapstrādes uzņēmuma VIETA aktīvu dalību. Kalendāra tapšanā ir piedalījies tulkošanas birojs ad Verbum  - kalendāra saturiskā daļa tulkota angļu valodā.  

Kalendāra prezentācija notika restorānā Betty's Corner. Par uzkodām un apkalpošanu rūpējas NOEMA komanda, dzirkstošais pārsteigums – no ģimenes vīna darītavas ABAVA, bet mūzikālu pavadījumu nodrošināja Raitis Zapackis un Latvijas Operetes Fonda izcilie pārstāvji - valdes priekšsēdētāja Agija Ozoliņa-Kozlovska, mākslinieki Marlēna Keine, Emīls Kivlenieks, Anta Jankovska (Itālija), Nauris Indzeris un Anastasija Vorobjova. 

 

Turpinot gada kalendāra tēmu, autori aicina atcerēties, ka gadā ir tikai tik daudz dienu, cik mēs pilnvērtīgi izdzīvojam. Aicinām vienā nedēļā ietilpināt vesela gada vērtību!  

Jūs interesē augstas kvalitātes poligrāfija?
Visos jautājumos griezieties pie tipogrāfijas menedžeriem.