Par mumsPar tipogrāfijuVēstureGalerijaVakances Produkti PakalpojumiDizainera pakalpojumiPirmsdrukas sagatavošanaOfseta drukaPēcdrukas apstrādePiegāde Iekārtas Informācija klientiemTehniskās prasības failiemFTP serverisCovid-19 Pasūtījums ONLINE KontaktiPersonālsKā mūs atrast Mūsu partneri Personas datu aizsardzības politika

COVID-19

 

 Tipogrāfija Veiters piedāvā poligrāfijas ražošanas jaudas masu komunikācijas procesa nodrošināšanai

 

 

 Tāpat kā citu daudzu nozaru, arī poligrāfijas ražošanas uzņēmumu SIA VEITERS KORPORĀCIJA darbu būtiski ir skārusi jaunās koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatība. 

Mēs ceram, ka Jūsu uzņēmums un tā darbinieki ir saglabājuši spēku un produktivitāti šinī kritiskajā laikā. No mūsu puses mēs ieguldām daudz spēka un resursus, lai nodrošinātu nemainīgu servisu un kvalitāti. VEITERS KORPORĀCIJA  ir patiesi lepna par savu darbinieku ieguldītajām pūlēm, drosmi un centieniem, izpildot pasūtījumus – no pirmsdrukas sagatavošanas līdz piegādei. Mēs izprotam saistības, ko esam uzņēmušies, un mēs novērtējam, ka mūsu darbinieki, pieņemot jaunās situācijas izaicinājumu, turpinās pildīt savus darba pienākumus izaicinājumiem bagātajā periodā. Šinī laika posmā mēs upurējam arī lielu daļu sava personīgā laika, lai nodrošinātu nepārtrauktu pakalpojumu nodrošināšanu.

 Ņemot vērā COVID-19 izplatību un drastiskos ierobežojumus globālā mērogā, uzņēmumam VEITERS KORPORĀCIJA ir radušies daudz jaunu šķēršļu, kas apgrūtina esošo saistību izpildi saviem piegādātājiem un sadarbības partneriem. Ekonomiskās nenoteiktības un notiekošās lejupslīdes kontekstā radikāli mainās uzņēmējdarbības noteikumi un mēs apzinamies, ka ir nepieciešami kompromisi un fleksibilitāte.

Tipogrāfija VEITERS aicina valsts un pašvaldības iestādes, aktīvus komersantus, politiskās organizācijas un citus interesentus izmantot uzņēmuma ražošanas jaudas informatīvo ziņojumu drukai ofseta tehnikā, sedzot vien materiālu izmaksas.

“Mēs gribam, lai sabiedrībai tiek skaidrota reāla situācija saistībā ar COVID-19 riskiem. Valodai jākļūst vienkāršai un patiesai – tai jābūt viegli uztveramai gandrīz visām vecuma grupām, tā nedrīkst būt atkarīga no dzimuma, vecuma, politiskās un reliģiskās piederības, saprotama kā latviešu, tā arī krievu un citās valodās runājošai auditorijai“ - atzin Veiters Korporācija komercdirektore Diāna Novicka. "Tipogrāfija iestājas par tīru planētu, tāpēc ražošanā izmanto videi draudzīgus materiālus un ar šo aicinājumu sagaida atbildīgu pieeju, palīdzot saglabāt sociālās saites, masveidā izglītojot sabiedrību par faktu nozīmi, jēgu un svarīgumu". 

Mēs ticam, ka šajā situācijā sadarbība un atbalsts  ir tas, kas visām pusēm ļaus būt ieguvējiem.  Ceram uz Jūsu sapratni un sadarbību šajā ārkārtas krīzes menedžmenta situācijā.

 

 

COVID-19

Jūs interesē augstas kvalitātes poligrāfija?
Visos jautājumos griezieties pie tipogrāfijas menedžeriem.