Par mumsPar tipogrāfijuVēstureGalerijaVakances Produkti PakalpojumiDizainera pakalpojumiPirmsdrukas sagatavošanaOfseta drukaPēcdrukas apstrādePiegāde Iekārtas Informācija klientiemTehniskās prasības failiemFTP serveris Pasūtījums ONLINE KontaktiPersonālsKā mūs atrast Mūsu partneri Personas datu aizsardzības politika

SIA "VEITERS KORPORĀCIJA" noslēdza sadarbības līgumu ar Biedrību “Latvijas Darba devēju konfederācija”

 

2017. gada 21.septembrī SIA VEITERS KORPORĀCIJA” noslēdza sadarbības līgumu ar Biedrību “Latvijas Darba devēju konfederācija” par dalību ESF projekta «Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos» realizācijā (Nr. 8.5.1.0/16/I/001).

Projekta mērķis ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās praktiskās mācībās un mācību praksēs.

Projekta mērķa grupa ir Rīgas Valsts Tehnikuma drukas un mediju tehnoloģiju nodaļas izglītojamie. Projekta ietvaros mērķu grupas dalībnieki tiks apmācīti (teorētiski un praktiski) tipogrāfijā Veiters, iegūstot zināšanas un iemaņas, darbojoties reālā darba vidē. SIA VEITERS KORPORĀCIJA veic šo sociāli svarīgu funkciju, rūpējoties gan par jauniešu motivāciju uzsākt darbu tieši poligrāfijas nozarē, gan par nozares vispārēju attīstību pieejama un kvalificēta darbaspēka kontekstā.  

 


Jūs interesē augstas kvalitātes poligrāfija?
Visos jautājumos griezieties pie tipogrāfijas menedžeriem.