Par mumsPar tipogrāfijuVēstureGalerijaVakances Produkti PakalpojumiDizainera pakalpojumiPirmsdrukas sagatavošanaOfseta drukaPēcdrukas apstrādePiegāde Iekārtas Informācija klientiemTehniskās prasības failiemFTP serverisCovid-19 Pasūtījums ONLINE KontaktiPersonālsKā mūs atrast Mūsu partneri Personas datu aizsardzības politika

Tipogrāfijas vēsture

 

1995. tipogrāfijas dibināšana.
1997. pirmās iespiedmašīnas iegāde – vienkrāsu Romayor.
2003. firmas un visu pēcapstrādes iekārtu reorganizācija, jaunas, jaudīgas četrkrāsu A2 formāta iespiedmašīnas « Heidelberg» iegāde.
2004. viena no vadošajiem Latvijas tirgus poligrāfijas ražotājiem iegāde.
2005. eksporta tirgus attīstīšana, jaunas iespiedmašīnas «Heidelberg» SM74 – 4 iegāde.
2006. Heidelberg Speedmaster CD 102-5 un Heidelberg CtP Prosetter B1 instalēšana.
2007. veiksmīga dalība Eiropas fondu tenderī, biznesa - projekta realizēšana ar jaunāko iespiediekārtu un vairāku pēcapstrādes iekārtu iegādi. Rezultāts – ievērojama iespiedparka paplašināšana – 14 iespiedsekcijas.
2008. kompānijas apgrozījuma palielināšana vairāk kā 3 reizes, klientu bāze sasniedza vairāk kā 700 klientu.
2009.
Veiksmīgi izgājām sociālo auditu, ko pasūtīja viens no mūsu lielākajiem klientiem. Ar šo varam droši teikt, ka mūsu tipogrāfija ciena sevi un savus darbiniekus, ievēro visas drošības normas un sniedz sociālās garantijas, nodrošinot vislabāko darba vidi saviem darbiniekiem.
2010. Janvārī iegādātā jauna līmēšanas līnija Wohlenberg 4000 – ātrākai un efektīvākai klientu pasūtījumu izpildei.

Septembrī ir saņemts FSC sertifikāts
2011. Tiek saņemta "Vācijas tautsaimņiecības balva 2011".Kopā ar Latvijas izdevniecībām šogad oktobrī ņēma aktīvu dalību „the Frankfurt Book Fair” pasākumā".
2012. Vēl vienu reizi mēs esam izturējuši audita pārbaudi no mūsu lielākā klienta. Šoreiz nebija nevienas piezīmes, kas tikai pierāda to, ka viens no galvenajiem mērķiem mūsu kompānijā ir nodrošināt ērtu darba vidi, kas arī ir mūsu panākumu veiksmes atslēga.
Tipogrāfijas vēsture

Jūs interesē augstas kvalitātes poligrāfija?
Visos jautājumos griezieties pie tipogrāfijas menedžeriem.